/Files/images/2016-2017/nagorodi/олімпіади.jpg

/Files/images/2016-2017/nagorodi/ман.jpg

/Files/images/2016-2017/nagorodi/лінія вода(506).gif

/Files/images/2016-2017/nagorodi/конкурс Taras-SHevchenko.jpg

/Files/images/2016-2017/nagorodi/конкурс Шевченко.jpg

/Files/images/2016-2017/nagorodi/яцик.jpg

/Files/images/2016-2017/nagorodi/стрічка анімована.gif

Підведені підсумки фотоконкурсу

"Краще оформлення зовнішньої території ЗНЗ" – 2015

Конкурс проведений Інтернет-порталом рейтингу освітніх закладів України

Порадійте за нас! Ми на це заслуговуємо!!!

РЕЙТИНГ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ

НОМІНАЦІЯ "100 КРАЩИХ ЗНЗ УКРАЇНИ"

Зайняте місцеНазва ЗНЗОбластьМісце знаходженняНабрані бали
1Тиврівський ліцей-інтернатВінницькасмт.Тиврів, Тиврівський район25,4
2ЗОШ №3Київськам. Переяслав-Хмельницький23,9
3Лукашівський НВКЧеркаськас. Лукашівка, Монастирищенський район23,7
4Полапівська ЗОШВінницькас.Полапи, Любомльський район23,6

Рейтинг обласного рівня
Вінницька
1Тиврівський ліцей-інтернатВінницькасмт.Тиврів, Тиврівський район25,4
2Полапівська ЗОШВінницькас.Полапи, Любомльський район23,6
Київська
1ЗОШ №3Київськам. Переяслав-Хмельницький23,9
Черкаська
1Лукашівський НВКЧеркаськас. Лукашівка, Монастирищенський район23,7

Конкурсна візитівка нашої школи за посиланням wym-1449343597813

/Files/images/2015-2016_rk/dividers_94.gif

Аліна Гетьман - переможець першого етапу обласного конкурсу дитячого малюнку “Твоє майбутнє у твоїх руках”/Files/images/2015-2016_rk/гетьман 1.jpg

11 листопада 2015 року в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному центрі зайнятості відбулося урочисте підведення підсумків першого етапу цьогорічного обласного конкурсу дитячого малюнку “Твоє майбутнє у твоїх руках” серед учнів міста та району. Робота учениці 11 класу нашої школи Гетьман Аліни зайняла перше місце у старшій віковій категорії.

ЇЇ роботу "Рятівник завжди на посту" відправлено до обласного центру зайнятості для участі у другому етапі конкурсу.

Вітаємо Аліну з перемогою в конкурсі!

Бажаємо подальших успіхів!

/Files/images/2015-2016_rk/роза.gif

Військово-патріотичні змагання «Патріот»- ІІ місце

16 жовтня команда нашої школи взяла участь у військово-патріотичних змаганнях «Патріот», приурочених до Дня захисника України та Дня українського козацтва. Основна мета заходу: формування у дітей та юнацтва основ патріотизму - активної громадянської позиції, національної гідності і самосвідомості, любові до своєї Батьківщини - України, готовності захистити свій рідний край, заохочення молоді до військової служби.

/Files/images/2015-2016_rk/патріот 2.jpg

Палатна Карина, Лихота Оксана, Білокур Ольга, Йолдич Олена, Чорненко Олексій (9клас), Климчук Денис, Керстенюк Дмитро, Остапенко Владислав, Македон Анастасія, Лазоренко Надія (11клас) достойно представили наш заклад на міських змаганнях.

Завдяки змістовній та цілеспрямованій підготовці та підтримці вчителів Бражника Володимира Олексійовича, Дяченка Сергія Олександровича та Дяченко Людмили Петрівни наші патріоти показали гарні результати в більшості конкурсів. Під час проходження військово-туристської «Смуги перешкод» та в конкурсі стіннівок наша команда показала найкращий результат (І місце). В командному заліку з виду «Стрільба з пневматичної гвинтівки», конкурсі на виконання практичних дій по наданню долікарської допомоги ( Македон Анастасія) та особистому заліку у змаганнях з фізичної підготовки та вправності (Чорненко Олексій) зайняли ІІ місце. В особистому заліку у змаганнях з початкової військової підготовки: стрільби з пневматичної гвинтівки Палатна Карина та в конкурсі на знання історії України Лазоренко Надія зайняли ІІІ місце.

/Files/images/2015-2016_rk/патріот 1.jpg

Всього наші учні отримали 18 грамот та ІІ місце у загальному підсумку змагань!!!

/Files/images/2015-2016_rk/патріот 4.jpg

Наші патріоти справжні молодці! Протягом дня змагань демонстрували велике бажання перемогти, показували дружню командну підтримку та відповідальність за те, що вони відстоюють честь рідної Третьої школи.

/Files/images/2015-2016_rk/патріот 3.jpg

Вітаємо нашу команду з вдалим виступом у військово-патріотичних змаганнях «Патріот»!

Ви наша гордість!!!

/Files/images/прапор.gif

Наші учні - призери міського турніру з шахів

19 листопада 2015 року учні нашої школи взяли участь в першості міста з шахів серед загальноосвітніх закладів міста. Нашу школу представляла команда у складі: Ярошенко Костянтин (11 клас), Богачов Ярослав, Бєлокур Василь (10 клас) під керівництвом вчителя фізичної культури Бражника Володимира Олексійовича.

/Files/images/2015-2016_rk/змагання з шахів.jpg

За підсумками турніру команда нашої школи зайняла ІІ місце. Вітаємо наших учнів та їх наставника з вдалим виступом на змаганнях! Бажаємо подальших перемог!

/Files/images/nagorodi_uchnv/igi-56.gif

Турнір зі спортивного туризму - ІІ місце

25 вересня дві учнівські команди нашої школи взяли участь у відкритому турнірі зі спортивного туризму серед учнівської молоді, який проходив в урочищі Германський ліс з метою популяризації і розвитку дитячо-юнацького туризму, пропаганди культури здоров’я і здорового способу життя, виявлення кращих спортсменів та команд зі спортивного туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Цього року старша команда, до складу якої входили учениці 9 класу Палатна Карина, Кас'ян Валентина, Бабак Вероніка, Йолдич Олена та Демко Ольга, зайняла ІІ місце. Ми гордимося нашими туристами, адже вже не один рік вони тримають високу планку та показують гарні результати. Великі слова подяки керівнику туристського гуртка Палатній Оксані Миколаївні, яка віддає багато сил для популяризації туризму серед учнів нашої школи та підготовці до змагань.

/Files/images/2015-2016_rk/тур15.jpg

Гарний приклад показують своїм вихованцям і наші вчителі. Вчитель фізики та математики Бован Андрій Васильович та вчитель української мови та літератури Кожевнікова Світлана Євгеніївна взяли участь у відкритому турніру зі спортивного туризму серед педагогічних працівників відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради.

/Files/images/2015-2016_rk/тур вчителі.jpg

В особистому заліку Андрій Васильович зайняв ІІІ місце. За результатами командного заліку команда вчителів нашої школи зайняла ІІ місце.

Вітаємо всіх з таким чудовим виступом на змаганнях.

Ви - наша гордість!!!

/Files/images/2015-2016_rk/7f87cd8f8528.gif

Наші учні – активні учасники та переможці конкурсів та олімпіад

/Files/images/nagorodi_uchnv/олімпіада 17.05.jpg оля під час олімп.jpg

Горобець Ольга - призер Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва, проведеної на базі ДВНЗ "Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди"

17 травня 2014 року

переможці 2

Логунова Анна та Горобець Ольга- призери олімпіади з образотворчого мистецтва на педагогічному факультеті ДВНЗ "Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди"

11 квітня 2013 року

переможці

/Files/images/nagorodi_uchnv/олімпіада фінал.jpg

Переможці та призери конкурсу "Писанкове диво" на базі ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди". квітень 2013 року

переможці

конкурс

конкурс

Кiлькiсть переглядiв: 1367

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.