1ЗОШ №3Київськам. Переяслав-Хмельницький23,9
Черкаська
1Лукашівський НВКЧеркаськас. Лукашівка, Монастирищенський район23,7

Конкурсна візитівка нашої школи за посиланням wym-1449343597813

Аліна Гетьман - переможець першого етапу обласного конкурсу дитячого малюнку “Твоє майбутнє у твоїх руках”/Files/images/2015-2016_rk/гетьман 1.jpg

11 листопада 2015 року в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному центрі зайнятості відбулося урочисте підведення підсумків першого етапу цьогорічного обласного конкурсу дитячого малюнку “Твоє майбутнє у твоїх руках” серед учнів міста та району. Робота учениці 11 класу нашої школи Гетьман Аліни зайняла перше місце у старшій віковій категорії.

ЇЇ роботу "Рятівник завжди на посту" відправлено до обласного центру зайнятості для участі у другому етапі конкурсу.

Вітаємо Аліну з перемогою в конкурсі!

Бажаємо подальших успіхів!

Військово-патріотичні змагання «Патріот»- ІІ місце

16 жовтня команда нашої школи взяла участь у військово-патріотичних змаганнях «Патріот», приурочених до Дня захисника України та Дня українського козацтва. Основна мета заходу: формування у дітей та юнацтва основ патріотизму - активної громадянської позиції, національної гідності і самосвідомості, любові до своєї Батьківщини - України, готовності захистити свій рідний край, заохочення молоді до військової служби.

Палатна Карина, Лихота Оксана, Білокур Ольга, Йолдич Олена, Чорненко Олексій (9клас), Климчук Денис, Керстенюк Дмитро, Остапенко Владислав, Македон Анастасія, Лазоренко Надія (11клас) достойно представили наш заклад на міських змаганнях.

Завдяки змістовній та цілеспрямованій підготовці та підтримці вчителів Бражника Володимира Олексійовича, Дяченка Сергія Олександровича та Дяченко Людмили Петрівни наші патріоти показали гарні результати в більшості конкурсів. Під час проходження військово-туристської «Смуги перешкод» та в конкурсі стіннівок наша команда показала найкращий результат (І місце). В командному заліку з виду «Стрільба з пневматичної гвинтівки», конкурсі на виконання практичних дій по наданню долікарської допомоги ( Македон Анастасія) та особистому заліку у змаганнях з фізичної підготовки та вправності (Чорненко Олексій) зайняли ІІ місце. В особистому заліку у змаганнях з початкової військової підготовки: стрільби з пневматичної гвинтівки Палатна Карина та в конкурсі на знання історії України Лазоренко Надія зайняли ІІІ місце.

Всього наші учні отримали 18 грамот та ІІ місце у загальному підсумку змагань!!!

Наші патріоти справжні молодці! Протягом дня змагань демонстрували велике бажання перемогти, показували дружню командну підтримку та відповідальність за те, що вони відстоюють честь рідної Третьої школи.

Вітаємо нашу команду з вдалим виступом у військово-патріотичних змаганнях «Патріот»!

Ви наша гордість!!!

Наші учні - призери міського турніру з шахів

19 листопада 2015 року учні нашої школи взяли участь в першості міста з шахів серед загальноосвітніх закладів міста. Нашу школу представляла команда у складі: Ярошенко Костянтин (11 клас), Богачов Ярослав, Бєлокур Василь (10 клас) під керівництвом вчителя фізичної культури Бражника Володимира Олексійовича.

За підсумками турніру команда нашої школи зайняла ІІ місце. Вітаємо наших учнів та їх наставника з вдалим виступом на змаганнях! Бажаємо подальших перемог!

Турнір зі спортивного туризму - ІІ місце

25 вересня дві учнівські команди нашої школи взяли участь у відкритому турнірі зі спортивного туризму серед учнівської молоді, який проходив в урочищі Германський ліс з метою популяризації і розвитку дитячо-юнацького туризму, пропаганди культури здоров’я і здорового способу життя, виявлення кращих спортсменів та команд зі спортивного туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Цього року старша команда, до складу якої входили учениці 9 класу Палатна Карина, Кас'ян Валентина, Бабак Вероніка, Йолдич Олена та Демко Ольга, зайняла ІІ місце. Ми гордимося нашими туристами, адже вже не один рік вони тримають високу планку та показують гарні результати. Великі слова подяки керівнику туристського гуртка Палатній Оксані Миколаївні, яка віддає багато сил для популяризації туризму серед учнів нашої школи та підготовці до змагань.

Гарний приклад показують своїм вихованцям і наші вчителі. Вчитель фізики та математики Бован Андрій Васильович та вчитель української мови та літератури Кожевнікова Світлана Євгеніївна взяли участь у відкритому турніру зі спортивного туризму серед педагогічних працівників відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради.

В особистому заліку Андрій Васильович зайняв ІІІ місце. За результатами командного заліку команда вчителів нашої школи зайняла ІІ місце.

Вітаємо всіх з таким чудовим виступом на змаганнях.

Ви - наша гордість!!!

Наші учні – активні учасники та переможці конкурсів та олімпіад

Горобець Ольга - призер Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва, проведеної на базі ДВНЗ "Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди"

17 травня 2014 року

переможці 2

Логунова Анна та Горобець Ольга- призери олімпіади з образотворчого мистецтва на педагогічному факультеті ДВНЗ "Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди"

11 квітня 2013 року

переможці

Переможці та призери конкурсу "Писанкове диво" на базі ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди". квітень 2013 року