ЗАХОДИ

з національно – патріотичного виховання,

проведені в закладі

/Files/images/2015-2016_rk/blesk-ornament-133.gif

Українські вечорниці

/Files/images/2015-2016_rk/DSCN0085.JPG

Яскравою сторінкою нашого шкільного життя запам'ятаються «Українські вечорниці», які відбулися в закладі 11 грудня. Щирими словами запросили учні 9 класу та класний керівник Гаврилечко Ольга Михайлівна всіх бажаючих на яскраве дійство.

Шановні гості й любі друзі!

Ми всіх вас хочем привітати

У нас, на наших вечорницях,

На нашім святі, в нашій хаті.

Юні артисти здійснили подорож у минуле і розказали цікаву історію, яка відбулась всього декілька століть тому недалеко від Харкова на Гончарівці. Театральна постановка та веселі жарти викликали у присутніх безліч позитивних емоцій. Українські народні та сучасні пісні у виконанні Палатної Карини та ансамблю дев'ятикласниць «Ой за гаєм, гаєм…», «А я живу на рідній Україні», «Ой не світи, місяченьку…», «Віночок» додали святу особливої атмосфери.

Не обійшлося на українських вечорницях без традиційних ворожінь. Адже наближення чудового свята апостола Андрія з особливим нетерпінням чекає молодь, тому що у андріївську ніч парубкам дозволено бешкетувати і робити різні збитки, а дівчата цієї ночі можуть дізнатись свою долю. Веселе і колоритне дійство, жарти і сміх супроводжувалось оплесками та оваціями глядачів.

/Files/images/2015-2016_rk/dividers_94.gif

Благодійний ярмарок

27 листопада приміщення нашої школи наповнилось запахами смачної випічки, смажених пиріжків, вареників з вишнями, картоплею та капустою, тортиків, тістечок та неймовірних кулінарних шедеврів. Саме так підготувались учні, вчителі та батьки школи до благодійного ярмарку, який був організований на підтримку воїнів АТО.

/Files/images/2015-2016_rk/ярмар1к 3 .jpg

Захід відкрив директор школи Кондусь Володимир Іванович, який наголосив на важливість проведення благодійної акції та підтримки сімей військовослужбовців. Оголосивши початок ярмарку, який проходив під гаслом «Ми зробили, щоб ви купили», почалася жвава торгівля.

/Files/images/2015-2016_rk/ярмар1к 15 1.jpg

Кожен клас вирізнявся своєю оригінальністю, всім хотілося привернути увагу до своєї продукції. Цікаві акції, лотереї, продаж виробів зроблених власноруч, розпродажі – цікаво було організовано ярмарок. Жваво проходила торгівля, адже кожен хотів долучитися до важливої справи. Тому і результат підрахунку коштів приємно здивував. Наша дружна шкільна родина зібрала 8180 гривень.

/Files/images/2015-2016_rk/ярмар1к 15 2.jpg

Хай наш невеликий внесок на допомогу воїнам АТО буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

/Files/images/2015-2016_rk/blesk-ornament-76.gif

Спортивне свято "Козаки - наша слава навіки", присвячене Дню захисника України

/Files/images/2015-2016_rk/1.1.jpg

13 жовтня в школі нашій відбулося спортивне свято "Козаки - наша слава навіки", присвячене Дню захисника України. Школа майоріла в цей день вишиванками, елементами українського народного одягу, національними жовто-блакитними кольорами. Розпочалося святкування з загальношкільної лінійки, на якій звучали патріотичні вірші та пісні. Хвилиною мовчання пом´янули всіх загиблих, які віддали своє життя за мир та єдність України.

/Files/images/2015-2016_rk/1.2.jpg

Після переклички роїв, яку провів військовий керівник закладу Бражник Володимир Олексійович, відбулися змагання козаків та козачат. Учні 1-4 класів змагалися у вмінні дружно виконувати посадку та збір врожаю, скакати на конях, перекочувати гарбуза на швидкість та демонстрували свої силові вміння. Проведення конкурсів супроводжувалося веселою музикою та підтримкою глядачів, серед яких було багато батьків, вчителів та гостей свята.

/Files/images/2015-2016_rk/1.3.jpg

Команди козаків 9-11 класів взяли участь у спортивних змаганнях "Козацькі забави". Юнаки мали змогу продемонструвати свою силу, спритність, витривалість та наполегливість у різних цікавих конкурсах. Учні підтягувались на перекладині, метали колоду та піднімали гирю.

Українські козацькі пісні, які лунали на шкільному подвір´ї, підтримка та допомога батьків і вчителів - піднімали настрій під час приготування національних страв. По - родинному, дружно та весело пройшло козацьке свято, яке стало ще однією яскравою сторінкою нашого шкільного життя.

/Files/images/2015-2016_rk/5.jpg

/Files/images/2015-2016_rk/blesk-ornament-130.gif

Акція на підтримку військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО

/Files/images/2014_shkola/захисна сітка 1.jpg

Протягом грудня 2014 року за ініціативи заступника директора з виховної роботи Дяченко Людмили Петрівни учні та вчителі нашої школи активно підключились до чергової акції на підтримку військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО.Вся шкільна родина виготовляла зимову захисну сітку. В шкільному коридорі була розміщена основа для плетіння, щоб кожен – учні, вчителі, працівники, батьки чи просто небайдужі люди змогли долучитися до плетіння захисного спорядження, адже сітка – це ще й своєрідний оберіг для наших бійців.

/Files/images/2014_shkola/захистна_сітка_2.jpg

Для основи маскувальної сітки використали звичайні рибальські сітки, які принесли до школи учень 2 класу Крикун Владислав та учениця 7 класу Сіряк Аліна. Білу тканину приносили всі учні та вчителі - тож з матеріалами проблем не виникало. Дружно, з позитивним настроєм кожен вузлик на сітці зав’язували з побажаннями захисту для наших солдат та миру для всієї України.

Зимову маскувальну сітку разом з етно-листівками та теплими шкарпетками, які сплели для солдат вчителі Малишко Н.І. та Дяченко Л.П. передали волонтерам ГО Майдан Переяславщини.

/Files/images/прапор.gif

Виготовлення етно - листівок для воїнів АТО

/Files/images/2015-2016_rk/етно листівка.jpg

17 листопада 2014 року учні 7 класу разом із вчителем образотворчого мистецтва Дяченко Людмилою Петрівною виготовили етно-листівки для наших солдат, які зараз пребувають на сході України в зоні АТО. Учні старанно клеїли невеличкі вишиванки-обереги, малювали малюнки та писали зворушливі слова- побажання своїнам, які захищають нашу державу.

/Files/images/2015-2016_rk/dividers_94.gif

День вишиванки в школі

Одягну я зранку білу вишиванку,

Заплету у косу я червоний мак.

Вмиюся росою з зілля на світанку.

І піду між люди так.

Хай усі навколо день новий стрічають.

Хай співають гучно радісних пісень.

Бо сьогодні свято. українці знають,

Й весело святкують вишиванки день!

/Files/images/2014_shkola/вишиванка_2.jpg

/Files/images/прапор.gif

«Козаки – наша слава навіки»

/Files/images/2014_shkola/покрова 1.jpg

14 жовтня в нашій школі відбулося грандіозне загальношкільне свято «Козаки – наша слава навіки». Школа майоріла в цей день вишиванками, елементами українського народного одягу, національними жовто-блакитними кольорами. Вже стало доброю традицією приходити на шкільні свята у вишиванках. Багато цікавих заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому закладі цього дня. Розпочалося святкування з загальношкільної лінійки, на якій звучали патріотичні вірші та пісні, хвилиною мовчання пом´янули героїв загиблих в зоні АТО. Директор школи Кондусь Володимир Іванович нагородив подяками за активну участь у благодійному ярмарку «Підтримай Українське військо» учнів всіх від 1 по 11 класи.

/Files/images/2014_shkola/покрова 5.jpg

Команди козаків 9-11 класів взяли участь у спортивних змаганнях «Козацькі забави». Юнаки мали змогу продемонструвати свою силу, спритність, витривалість та наполегливість у різних цікавих конкурсах, які підготував та провів військовий керівник школи Бражник Володимир Олексійович. Учні стрибали в мішках, метали колоду, піднімали гирю, перевірили свої інтелектуальні знання з історії українського козацтва. За результатами всіх конкурсів перемогу святкувала команда 11 класу.

/Files/images/2014_shkola/покрова 6.jpg

Учні 1-4 класів взяли участь в ігровій програмі «Улюблені ігри маленьких українців», в ході якої залюбки грали в українські народні ігри.

/Files/images/2014_shkola/покрова 7.jpg

Чудова погода, українські козацькі пісні, які лунали на шкільному повір´ї, підтримка та допомога батьків і вчителів - піднімали настрій учасникам конкурсу кашоварів «Найсмачніша наша – українська каша», в якому взяли участь школярі 5-11 класів. Кожен клас готував та презентував свою національну страву, вони відрізнялись оригінальністю приготування. По – родинному, дружно та весело пройшло козацьке свято, яке стало ще однією яскравою сторінкою нашого шкільного життя. Можна з впевненістю сказати, що свято вдалося на славу!

/Files/images/прапор.gif

Благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО

/Files/images/ярмарок 2.jpg

19 вересня 2014 року в нашій школі в рамках акції «Діти Київщини – воїнам АТО» пройшов благодійний ярмарок «Підтримай українське військо». В цей день школярі та вчителі по-особливому поспішали до закладу, адже кожен з відповідальністю підійшов до підготовки та проведення такого важливого заходу. Напередодні учні разом з батьками готували страви для продажу. Тож ярмарок вдався на славу. На початку учасників благодійної акції привітали директор школи Кондусь В.І. та активістка громадської організації «Майдан Переяславщини» Світлана Шевченко.

Байдужих в цей день не було, кожен клас представив свій товар. Велике різноманіття печива, тортів, пирогів, пиріжків, булочок та вареників з різними начинками не заставляло довго чекати покупців. З перших хвилин відбувалася жвава торгівля. Участь у ярмарку взяли не лише учні та працівники школи, батьки та жителі мікрорайону відгукнулись на запрошення організаторів акції. Зібрані кошти в розмірі 3160 гривень будуть спрямовані на придбання необхідних речей переяславським військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО.

Кiлькiсть переглядiв: 1689

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.